Zalogowany jako: .   Wyloguj się
Strona 1 z 7  

Prezenty na Pierwszą Komunię Świętą – inspiracje

Nie wiesz jaki prezent wybrać dla dziecka z okazji Pierwszej Komunii Świętej? Skorzystaj z naszych pomysłów, które pomogą ci w wyborze odpowiedniego prezentu komunijnego.

Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta

Komunia to pierwszy świadomy sakrament, który przyjmuje mały człowiek. Warto przed tym ważnym dniem porozmawiać z dzieckiem i uświadomić, co tego dnia jest najważniejsze. Dzięki temu twoja pociecha będzie bardzo dobrze przygotowana do tego szczególnego dnia.

Temat prezentów z okazji Pierwszej Komunii Świętej od pewnego czasu wzbudza wiele kontrowersji. Nie da się go jednak uniknąć, ponieważ kupno podarunku jak i całkowita rezygnacja z niego nie jest dobre i z pewnością niczego nie nauczy twojej pociechy.

Co wybrać, aby dać dziecku radość i jednocześnie podarować coś wyjątkowego? Przedstawiamy wam prezenty, które ucieszą dzieci, a jednocześnie będą piękną pamiątką na długie lata!


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Redakcja poleca

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 29
dodano: 00:25 2015-05-09 przez: ~SofieSofie (94.42.*.*)
Nie zatracajmy prawdziwego sensu uroczystości I Komunii Świętej. Ja postawiłam na ładne wydanie Biblii i pamiątkę, może niestandardowo, bo nie medalik ale skromną bransoletkę z aniołkiem dla mojej chrześnicy http://decoyart.com.pl/pl/p/PAMIATKA-I-KOMUNII-SW.-BRANSOLETKA-ANIOLEK/396
dodano: 00:24 2015-05-09 przez: ~SofieSofie (94.42.*.*)
Dlatego nie zatracajmy prawdziwego sensu uroczystości I Komunii Świętej. Ja postawiłam na ładne wydanie Biblii i pamiątkę, może niestandardowo, bo nie medalik ale skromną bransoletkę z aniołkiem dla mojej chrześnicy http://decoyart.com.pl/pl/p/PAMIATKA-I-KOMUNII-SW.-BRANSOLETKA-ANIOLEK/396
dodano: 10:25 2015-04-24 przez: ~SofieSofie (188.146.*.*)
Ja postawiłam na ładne wydanie biblii i pamiątkę, może niestandardowo, bo nie medalik ale skromną bransoletkę z aniołkiem dla mojej chrześnicy http://decoyart.com.pl/pl/p/PAMIATKA-I-KOMUNII-SW.-BRANSOLETKA-ANIOLEK/396
Zamów darmowy newsletter