Zalogowany jako: .   Wyloguj się
Strona 1 z 7  

Prezenty na Pierwszą Komunię Świętą – inspiracje

Nie wiesz jaki prezent wybrać dla dziecka z okazji Pierwszej Komunii Świętej? Skorzystaj z naszych pomysłów, które pomogą ci w wyborze odpowiedniego prezentu komunijnego.

Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta

Komunia to pierwszy świadomy sakrament, który przyjmuje mały człowiek. Warto przed tym ważnym dniem porozmawiać z dzieckiem i uświadomić, co tego dnia jest najważniejsze. Dzięki temu twoja pociecha będzie bardzo dobrze przygotowana do tego szczególnego dnia.

Temat prezentów z okazji Pierwszej Komunii Świętej od pewnego czasu wzbudza wiele kontrowersji. Nie da się go jednak uniknąć, ponieważ kupno podarunku jak i całkowita rezygnacja z niego nie jest dobre i z pewnością niczego nie nauczy twojej pociechy.

Co wybrać, aby dać dziecku radość i jednocześnie podarować coś wyjątkowego? Przedstawiamy wam prezenty, które ucieszą dzieci, a jednocześnie będą piękną pamiątką na długie lata!


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Fryzura komunijna z kręconych włosów krok po kroku

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 33
dodano: 22:57 2016-05-13 przez: ~Julia (81.190.*.*)
Ze względu na to, że uważam złote medaliki za oklepane, kupiłam swojej chrześnicy małą sztabkę ze złotej uncji. Jest to wyjątkowy i przede wszystkim rozsądny prezent.
dodano: 15:09 2016-05-12 przez: ~gość (82.160.*.*)
Ekstra opcją jest elektryczna deska do jeżdżenia. Ja zamówiłem na stronie www.fleeter.pl i w dwa dni doszła, a cena też bardzo atrakcyjna. Teraz to podobno hit. Zobaczymy, jak się będzie podobało w niedzielę :)
dodano: 20:18 2016-05-03 zuskazuza
Komunia to jest przede wszystkim przeżycie DUCHOWE a prezent powinien po latach przypominać tę chwilę (medalik, album ze zdjęciami). Za rok moja córka będzie miała swoją pierwszą komunię świętą. Chrzestni już się emocjonują czego to jej nie kupią. Moja siostra wyszła z propozycją zakupienia małej portretu, pokazała mi http://mojportret.pl/6-pomyslow-prezent-pierwsza-komunie-swieta/ będzie pamiątka na lata i małej sodówa nie uderzy do głowy. Mam nadzieję, że nie zmieni zdania i nie kupi jej czegoś mało wartościowego.
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter
Monika Grześ

Monika Grześ

Psycholog, terapeuta.
ZOSTAŃ NASZYM EKSPERTEM